czwartek, 3 marca 2011

15. Wiosenne porządki

Dzisiaj gdy wstałam rano i zobaczyłam takie piękne słoneczko pomyślałam, że powoli zabiorę się za wiosenne porządki. Spojrzałam na ławę i co zobaczyłam? Brzydkie, zniszczone podkładki. Postanowiłam uszyć nowe, kolorowe, takie które wniosą trochę wiosny do naszego mieszkanka. Dodałam do nich kwiatuszki, które ostatnio kupiłam :)A co do sprzątania... Na początek zabrałam się za porządkowanie łazienki i okazało się, że nie mam w co poskładać wszystkich swoich rzeczy. Uszyłam więc taki oto pojemniczek do łazienki. W wolnej chwili postaram się jeszcze uszyć coś do kompletu, żeby nie było mu smutno :)4 komentarze:

 1. Podkładki śliczne,kolory wiosenne,w ogóle materiały bardzo ładne i te pojemniki super.Czy mogłabyś mi doradzić czym to usztywniasz i gdzie mogę znaleść na to wzór.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podkładki i pojemniczek usztywniałam watoliną (ociepliną). Do takich pojemniczków nadaje się idealnie. A materiały znalazłam na allegro. Czasami można tam znaleźć bawełnę w cudownych kolorkach i całkiem niedrogo.
  Mój pojemniczek stoi dumnie na półce w łazience. Schowałam do niego wszystkie przybory higieniczne. Teraz zamiast kilku różnych pudełek i opakowań mam śliczny pojemniczek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za poradę, ale chciałam się jeszcze dowiedzieć czy korzystałaś z jakiegoś wzoru z neta czy tak sama wykombinowałaś,bo jak jest na to instrukcja to bym prosiła o linka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko sama wymyśliłam i nie mam instrukcji. Muszę uszyć jeszcze dwa takie pojemniczki więc może w którymś poście opiszę jak robiłam i wstawię zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń